neon_off neon_on
PRODUCT PRODUCT PRODUCT PRODUCT PRODUCT PRODUCT

انواع میز اداری مدرن با بهترین قیمت

مبلمان اداری شامل اجزای بسیاری می‎شود و میز اداری، یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین آنهاست. همان‌طور که می‎دانید کارمندان ساعات زیادی را پشت میز و مشغول کار سپری می‎کنند؛ بنابراین میز اداری استاندارد علاوه بر اینکه نشان‎دهنده موقعیت شغلی افراد است، موجب تضمین بهره‎وری و سلامت جسمانی آنها نیز می‎شود.

مبلمان اداری شامل اجزای بسیاری می‎شود و میز اداری، یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین آنهاست. همان‌طور که می‎دانید کارمندان ساعات زیادی را پشت میز و مشغول کار سپری می‎کنند؛ بنابراین میز اداری استاندارد علاوه بر اینکه نشان‎دهنده موقعیت شغلی افراد است، موجب تضمین بهره‎وری و سلامت جسمانی آنها نیز می‎شود.

میز اداری، از نظر زیبایی باید دارای ویژگی‎هایی بوده و کاملاً با دکوراسیون داخلی دفتر کار هماهنگ باشد؛ همچنین با استانداردهای ارگونومی مطابقت کند تا از بروز مشکلات جسمانی نظیر درد در ناحیه مچ، ستون فقرات و گردن جلوگیری شود. 

میز اداری مدرن معمولاً به منظور نوشتن، کار با رایانه و کارهای دفتری مورداستفاده قرار می‎گیرند و انواع مختلفی دارند و در طرح‎ها، جنس‎ها، ابعاد و کاربردهای مختلفی در بازار موجود هستند. شما می‎توانید در این مقاله با انواع میز اداری مدرن و کاربرد آن آشنا شوید همچنین با مراجعه به سایت جلیس، انواع میز اداری با بهترین قیمت را تهیه فرمایید. 

در ادامه بررسی قیمت انواع میز مدیریت مدرن و میز اداری خواهیم پرداخت، همچنین شما میتوانید برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر و درباره انواع میز اداری و دریافت لیست قیمت میز اداری و آشنایی با بهترین قیمت و انواع میز اداری با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید.


میز اداری مدرن


امروزه میز اداری مدرن، دارای تنوع گسترده‎ای است، در ادامه به انواع میز اداری و کاربرد آنها در دفتر کار اشاره می‎شود. 

میز کامپیوتر: یکی از محبوب‎ترین میزها در دفاتر اداری که برای کار با کامپیوتر طراحی شده است. روی این میز فضای کافی برای مانیتور، کیبورد، کیس و پرینتر قرار دارد؛ این میزها به‎گونه‎ای طراحی می‎شوند که کاربران بتوانند به‎آسانی تمامی وسایل خود را روی آن جای داده و کارهای روزانه خود را انجام دهند.

در ادامه به بررسی لیست قیمت میز کنفرانس نیز خواهیم پرداخت.


قیمت انواع میز مدیریت مدرن 

میز مدیریت: یکی از مهم‌ترین انواع میز اداری، میز مدیریت است. ابعاد آن معمولاً نسبت به سایر میزها بزرگ‌تر بوده و در طرح‎ها و جنس‎های مختلف و سبک‎های کلاسیک و مدرن در بازار موجود هستند. میزهای مدیریت به‎صورت ساده، کشودار، ال‌شکل و همراه با میز کنفرانس ساخته می‎شوند. 

میز کارمندی: یکی از متداول‎ترین انواع میز اداری، میز کارمندی است که برای کارهای نوشتاری و دفتری طراحی شده‎اند. روی این میزها، فضای لازم برای قرار دادن پرونده‎ها و فایل‎ها وجود دارد و معمولاً دارای یک کشوی عریض هستند. 

میز قفسه‎ دار: این میزها دارای یک جاکتابی هستند که به‎صورت عمودی روی بدنه میز قرار می‎گیرد. میز قفسه‎دار، فضای لازم برای نگهداری فایل‎ها، کتب و مجلات را در اختیار کاربر قرار می ‎دهد. 

میز منشی: اولین میز اداری که هر مراجعه‎کننده در ابتدای ورود به دفتر کار شما می‎بیند، میز منشی است؛ بنابراین در انتخاب طرح، رنگ و سبک آن نهایت دقت را بفرمایید. میز منشی باید فضای لازم برای انجام امور اداری، کامپیوتر، پرونده‎ها و کاتالوگ‎ها را داشته باشد. معمولاً این نوع میز اداری، کشو و کمدهایی در طرفین دارد. 

میز یو شکل: این میز اداری فضای زیادی اشغال می‎کند و برای اتاق‎های خصوصی گزینه مناسبی است. میز یو شکل فضای لازم را برای انجام وظایف متعدد در اختیار کارمندان قرار می‎دهد.  

میز ال شکل: این میز اداری معمولاً دارای کشوهایی در طرف راست است و فضای لازم برای نگهداری از پوشه‎ها و پرونده‎ها را در اختیار شما قرار می‎دهد. معمولاً جنس این میزها از چوب یا ام‎دی‎اف است و انواع مدرن آن از ترکیب چوب با فریم و پایه‎های فلزی ساخته می‎شوند. 

میز اداری مدرن چند نفره: این میزها فضای لازم را برای فعالیت چندین نفر فراهم می‌کنند و در دفاتر اداری مدرن از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. 

میز زاویه ‎دار: این میز اداری، برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. میز زاویه‎دار در گوشه اتاق قرار می‎گیرد و معمولاً یک‎طرف آن چندین کشو قرار می‎گیرد. این میز فضای لازم برای نوشتن و کار با کامپیوتر یا لپ‎تاپ را فراهم می‎آورد. 

در ادامه بررسی قیمت انواع میز مدیریت مدرن و میز اداری خواهیم پرداخت، همچنین شما میتوانید برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر درباره انواع میز اداری با بهترین قیمت و میز اداری مدرن با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید.

 

میز پارتیشن ‎دار: در سه‎طرف ای میزها، پارتیشن‎های شیشه‎ای یا فلزی قرار دارند و فضای کاری کاملاً مستقل و جداگانه برای افراد فراهم می‎کند. استفاده از این میز اداری معمولاً در دفاتر کار که کارمندان از میزهای مشترک استفاده می‎کنند، کاربرد دارد. روی میز پارتیشن‎دار فضای کافی برای قرار دادن کامپیوتر یا لپ‎تاپ، پوشه‎ها و نوشت‎افزار وجود دارد. 

میز تحریر ساده: این میزها با طراحی مینیمالیستی، فقط فضای لازم برای نوشتن و کار با لپ‎تاپ را فراهم می‎کنند و جایی برای نگهداری از فایل‎ها و پوشه‎ها ندارند. میز تحریر ساده برای کارهای دفتری مناسب بوده و طراحی ساده و مدرن دارند. شما می‎توانید با مراجعه به سایت جلیس، لیست قیمت میز اداری را مشاهده کرده و انواع میز اداری با بهترین قیمت را تهیه کنید. 

شما میتوانید جهت مشاوره خرید میز اداری مدرن با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید.


میز اداری با بهترین قیمت


امروزه میز اداری مدرن با متریال مختلفی ساخته می‎شود و شما می‎توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی دفتر کار خود آنها را انتخاب و خریداری کنید. 

چوب: چوب یکی از قدیمی‎ترین و سنتی‌ترین متریال برای ساخت مبلمان اداری است. طراحان مدرن معمولاً چوب را با فریم فلزی ترکیب می‎کنند و جلوه‎ای لوکس و شیک به آن می‎دهند. 

شیشه: میز اداری مدرن شیشه‎ای از ترکیب چوب، فلز یا ام‎دی‎اف با شیشه ساخته می‎شود و در ابعاد و طرح‎های مختلفی در بازار موجود است. این میزها به‌راحتی قابل جابه‎جایی هستند و با دکوراسیون مدرن کاملاً هماهنگ می‎شوند. 

فلز: یکی از رایج‎ترین متریال در ساخت مبلمان اداری مدرن، فلز است. از آنجایی که میز اداری جزء پرکاربردترین انواع مبلمان اداری مدرن است، استفاده از فلز موجب بالا رفتن مقاومت آن در برابر لکه، خش و تماس می‎شود. ترکیب فلز و شیشه یکی از شیک‎ترین و لوکس‎ترین متریال‎ها برای ساخت میز اداری مدرن است. 

لمینیت: این ماده نوعی پلاستیک است که در مقابل پیچ‎خوردگی و آلودگی مقاومت بالایی دارد. در ساخت میز اداری مدرن، از ترکیب لمینیت و چوب استفاده می‎شود. 

ام‎دی‎اف: یکی از متداول‎ترین متریالی که امروزه در ساخت مبلمان اداری به کار می‎رود، ام‎دی‎اف است. این ماده از مقاومت بالایی برخوردار بوده و تنوع زیادی در طرح و رنگ دارد. معمولاً میزهای اداری مدرن از ترکیب ام‎دی‎اف با فلز یا شیشه ساخته می‎شوند و متناسب با دکوراسیون مدرن هستند. 


میز اداری

میز اداری، یکی از پرکاربردترین مبلمان اداری در دفتر کار است. انواع میز اداری مدرن عبارت‌اند از میز تحریر ساده، میز کامپیوتر، میز مدیریت، میز منشی، میز کارمندی و میز کارشناسی. میز اداری معمولاً از جنس چوب، ام‎دی‎اف، شیشه و فلز هستند؛ البته در طراحی مدرن از ترکیب این مواد با هم نیز برای ساخت میز اداری مدرن استفاده می‎شود. 

شرکت جلیس، پیشرو در طراحی و ساخت مبلمان اداری مدرن است و شما می‎توانید با مراجعه به سایت آن لیست قیمت میز اداری و انواع میز اداری با قیمت را مشاهده فرمایید. 


لیست قیمت میز کنفرانس

شما میتواند برای افزایش اطلاعات درباره لیست قیمت میز کنفرانس با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید، امروزه لیست قیمت میز کنفرانس بسیار متغیر است، اما با جلیس شما میتوانید با بهترین قیمت میز اداری و مدیریت مدرن تهیه نمایید.


هزینه انواع میز مدیریت مدرن

با ایجاد طرح‌های اداری مدرن برای محیط‌های کاری، محیطی هوشمندتر، شادتر و سازنده‌تر خواهید داشت، فضای کاری در طرز تفکر، همکاری و عملکرد افراد تاثیرگذار است، با توجه به این مزایا، هزینه انواع میز مدیریت مدرن مقرون به صرفه میباشد.

با مدیریت درست مالی در هزینه انواع میز مدیریت مدرن میتوانید در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی کنید و به میز هایی که با نیازهای شما مطابقت دارد و کارایی کارمندان شما را افزایش میدهد، محیطی جذاب در شرکت خود ایجاد کنید.

جهت مشاوره درباره هزینه انواع میز مدیریت مدرن میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


میز اداری مدرن (چند مزیت مهم)

طراحی‌های مدرن خود را محدود به فضا نمی‌کنند. طراحی و استفاده از میز اداری مدرن  باعث بزرگ تر دیده شدن فضای اداری میشود و فضای تنگ دفاتر را از بین می برد.

شرکت‌های زیادی نیز طرح‌های مدرن را انتخاب می‌کنند که به آن‌ها امکان تغییر و تطبیق فضای کاری را بر اساس نیازهای فعلی کسب‌وکار می‌دهد.

در مجموع استفاده از میز اداری مدرن در شرکت هایی که در طراحی دفتر خود خلاقیت به خرج می دهند باعث افزایش شادی و بهره وری نیروی کار خواهد بود.


خرید اینترنتی انواع میز کارشناسی

یکی از مهمترین نکات در خرید اینترنتی انواع میز کارشناسی، تنوع محصول میباشد، شما میتوانید برای مشاوره درباره خرید اینترنتی انواع میز کارشناسی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


میز کارشناسی مدرن

همانطور که گفته شد، ایجاد فضای مدرن و پویا باعث افزایش کارایی کارکنان هر شرکتی خواهد شد، میز کارشناسی مدرن نیز از این قضیه مستثنا نیست و با خرید میز کارشناسی مدرن میتوانید فضای محل کار خود را مدرن کنید.

هزینه انواع میز اداری با قیمت در سال 2022 چقدر است؟

مواد، اندازه، عملکرد، و گزینه‌های موجود روی میزهای اداری منجر به مشخص شدن رنج قیمتی می‌شود که متغیر است. 

ماهیت انواع میز اداری با قیمت در چند سال گذشته تا حدودی تغییر کرده است، زیرا به آرامی تبدیل به خانه کامپیوتر و مکانی اصلی شده است که اکثر مردم در آن اکثریت کار خود را انجام می دهند. در نتیجه، بازار روکش‌های سطح بالا و ویژگی‌های اضافه‌کننده راحتی به طور پیوسته در بازار میزهای اداری در حال افزایش است.

مقایسه انواع میز اداری با قیمت

بهترین نکته ای که هنگام خرید میز اداری باید در نظر داشته باشید این است که مواد اولیه بزرگترین عامل موثر بر قیمت میز است. قاعده کلی این است که چوب گرانتر از مواد ساخته شده مانند خرده چوب است. فلز و چوب هر دو ممکن است گران یا مقرون به صرفه باشند، بسته به نادر بودن مواد و سختی کار با آن. میزهای چوبی از گران‌ترین و در عین حال زیباترین و بادوام‌ترین میزها هستند.

قیمت فروش میز کارشناسی مدرن

قیمت فروش میز کارشناسی مدرن به عوامل مختلفی بستگی دارد که به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

طراحی مدرن میز کارشناسی

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت فروش میز کارشناسی مدرن قفسه است، تعداد قفسه و عملکرد و زیبایی میز از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی ساده و براق آن، همراه با گزینه های کاربردی، بسیار مورد توجه است. فضاهای دکوراسیون آپارتمان مدرن و امروزی را می توان با استفاده از طراحی های هوشمند و جدیدترین مبلمان مانند میز مطالعه تاشو که می تواند به صرفه جویی در فضا کمک کند، بیشتر برجسته تر شود. 

فضای ذخیره سازی 

 همه وسایل ضروری خود را در یک مکان بیاورید - اسناد، اشیاء قیمتی، لوازم الکترونیکی، کتاب، کیف پول و موارد دیگر. با تبدیل کردن میز کارشناسی خود به مرکزی برای همه چیزهای مهم، در زمان صرفه جویی کنید .

جنس میز

میزهای ساخته شده از چوب مهندسی شده براق و مدرن به نظر می رسند. بسته به مبلمان دیگر، می توانید میزهای چوبی را انتخاب کنید. جنس از مهمترین عوامل موثر در قیمت فروش میز کارشناسی مدرن است.

انتخاب انواع میز اداری با بهترین قیمت

انواع میز اداری با قیمت های مختلف شما را شگفت زده می کنند. میز های اداری از لوازم و اسباب مهم و قابل توجه به حساب می آیند. این میز ها با ویژگی های مختلفی در بازار وجود دارند. برای اینکه بتوانید میز مورد نظرتان را انتخاب کنید، باید سبک خود را در دکوراسیون مشخص کنید. در هر یک از این دو سبک کلاسیک و مدرن میز های خاص با ویژگی های منحصر به فردی دارند. برای اینکه گزینه مورد نظرتان را پیدا کنید، سبک و البته بودجه ای که برای خرید میز در نظر دارید، مشخص کنید. یک میز مخصوص اداری باید راحت، استاندارد، زیبا و با دوام باشد. دوام بالا در یک میز یا صندلی اداری به معنای یک سرمایه گذاری مطمئن برای شما خواهد بود. در ادامه درباره ویژگی های یک میز و خصوصا ویژگی انعطاف پذیری در آن بیشتر صحبت می کنیم.
میز کارمندی از انواع میز اداری می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

ویژگی های یک میز اداری مناسب

برای تاسیس یک دفتر کاری به چه لوازم و تجهیزاتی نیاز است؟ حتما برای پاسخ به این سوال لوازم مختلفی به ذهن شما می رسد. اولین مواردی که می توان از آن ها نام برد، میز و صندلی ها هستند. با استفاده از یک میز اداری مناسب فضایی لذت بخش با بهره وری بالا برای کارکنان فراهم می شود. یک میز باید علاوه بر زیبایی ظاهر و هماهنگی با دیگر اجزای دکوراسیون داخلی ساختمان اداری، با دوام و کاربردی هم باشد. یک میز اداری مناسب دارای ویژگی های به خصوصی است. در ابتدا باید مشخص کنید که قرار است چه لوازم و وسایلی را روی میز قرار دهید. قرار دادن رایانه و کامپیوتر روی میز، نیازمند فضایی برای قرارگیری کابل و سیم سیستم است. شاید هر بخش از شرکت به نوع و اندازه خاصی از میز نیاز داشته باشد. لیست قیمت میز اداری مبتنی بر همین فاکتور ها از جمله اندازه و مواد اولیه است. 
میز کارشناسی از دیگر انواع میزهای اداری است که انتخاب درست آن شما را در بهینه کردن محیط کمک می کند.

کارشناسان طراحان برتر چیدمان آریا شما را در خرید انواع میز اداری راهنمایی می کنند، برای دریافت لیست قیمت میز اداری با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
مطالعه بیشتر